Mieszalniki

Mieszalniki

Mieszalniki – informacje o realizacjach

Zbiornik nierdzewny, trójpłaszczowy na biomasę. Zbiornik z mieszadłem ramowym, z płaszczem grzewczo-chłodzącym wykonanym w technologii płaszcza dołkowego (dimple jacket). Zbiornik izolowany wełną mineralną oraz z płaszczem izolacyjnym z blachy nierdzewnej trapezowej. Zbiornik produkowany dla biogazowni.

Mieszalnik ze stali kwasoodpornej, jednopłaszczowy, z mieszadłem łopatowym oraz nogami trapezowymi. Górna dennica skręcana.

Mieszalniki z płaszczem grzewczo-chłodzącym wykonanym w technologii płaszcza dołkowego (dimple jacket).

Mieszadło łopatowe, dwupoziomowe, ze stali nierdzewnej.

Mieszadło ramowe ze skrobakami.

Mieszadło śmigłowe ze stali nierdzewnej.

Wykończenie powierzchni mieszalników.

Powierzchnia zbiorników wykończona jest zgodnie z ustaleniami. Oferujemy szeroki zakres wykończenia. Produkujemy zbiorniki z wykończeniem 2B i spoinami szlifowanymi na gładko. Wykonujemy zbiorniki szlifowane ziarnem K320 (Ra<0,8 µm), K240 (Ra<1,5 µm) oraz ręcznie polerowane na tzw. lustro o chropowatości nieprzekraczającej 0,1 µm. Podczas produkcji przeprowadzamy szereg pomiarów uzyskanej powierzchni za pomocą chropowatościomierza, a na życzenie klienta prowadzimy dokumentację fotograficzną z dokonanych pomiarów. Części zbiorników mogą być również elektropolerowane. Doświadczenie naszego personelu, zarówno w pracach spawalniczych, montażowych jak i szlifierskich, jest gwarancją satysfakcji Klienta. Potwierdzają to referencje od naszych dotychczasowych kontrahentów.