Zbiorniki ciśnieniowe

Zbiorniki ciśnieniowe

Zbiorniki ciśnieniowe dla przemysłu

Zbiorniki ciśnieniowe dla przemysłu to ważna część działalności firmy PIKO. Ich produkcją zajmujemy się od ponad 15 lat. Posiadamy duże doświadczenie w tej dziedzinie. Dzięki temu dostarczamy naszym Klientom produkty najwyższej jakości. Produkcja zbiorników ciśnieniowych dla przemysłu wymaga spełnienia wielu warunków, zależnych od branży i specyfiki danego urządzenia. Posiadamy certyfikaty TÜV Nord do produkcji zbiorników ciśnieniowych AD2000-Merkblatt HP0 moduł G oraz A2. Produkujemy urządzenia ciśnieniowe zgodnie z dyrektywą 2014/68/UE na potrzeby różnych gałęzi przemysłu. Wykonywane są ściśle według potrzeb Zamawiającego. Korzystamy przy tym z projektów Klienta lub dokumentacji sporządzonej przez współpracujących z nami specjalistów.

Wszystkie zbiorniki ciśnieniowe są weryfikowane jednostkowo w naszym zakładzie przez odpowiedni organ nadzoru np. UDT lub TÜV Nord. Każde urządzenie ciśnieniowe, kiedy wymagają tego przepisy, przechodzi odbiór techniczny wraz z próbą szczelności przeprowadzaną w obecności uprawnionego inspektora np. UDT lub TÜV Nord.

Zbiorniki procesowe ze stali kwasoodpornej

Zbiorniki procesowe ze stali kwasoodpornej – trójpłaszczowe mieszalniki, izolowane wełną mineralną, z płaszczem grzewczo-chłodzącym wykonanym w technologii kanałów. Polerowane wewnątrz i na zewnątrz na lustro. Króćce wg. normy DIN11864. Zbiorniki produkowane z włazem rewizyjnym.

Zbiornik nierdzewny procesowy o pojemności V-30l – mieszalnik, trójpłaszczowy , izolowany wełną mineralną, z płaszczem grzewczo-chłodzącym wykonanym w technologii kanałów. Polerowany wewnątrz i na zewnątrz na lustro. Króćce wg. normy DIN11864, DIN32676. Dennica górna elipsoidalna wg. normy DIN28011. Dennica dolna stożkowa.

Zbiornik procesowy ze stali kwasoodpornej – mieszalnik, dwupłaszczowy z płaszczem grzewczo-chłodzącym wykonanym w technologii płaszcza dołkowego (dimple jacket). Zbiornik produkowany z włazem rewizyjnym. Dennice elipsoidalne wg. normy DIN28011.

Zbiornik nierdzewny procesowy – mieszalnik, trójpłaszczowy, izolowany wełną mineralną, z płaszczem grzewczo-chłodzącym wykonanym w technologii kanałów. Polerowany wewnątrz i na zewnątrz na lustro. Króćce wg. normy DIN11864. Zbiornik z włazem rewizyjnym.

Zbiornik nierdzewny procesowy – mieszalnik V-500l, trójpłaszczowy , izolowany wełną mineralną, z płaszczem grzewczo-chłodzącym wykonanym w technologii kanałów. Polerowany wewnątrz i na zewnątrz na lustro. Króćce wg. normy DIN11864. Zbiornik z włazem rewizyjnym.

Zbiornik nierdzewny procesowy – mieszalnik V-500l, trójpłaszczowy , izolowany wełną mineralną, z płaszczem grzewczo-chłodzącym wykonanym w technologii kanałów. Polerowany wewnątrz i na zewnątrz na lustro. Króćce wg. normy DIN11864. Zbiornik z włazem rewizyjnym.

Zbiornik nierdzewny procesowy – mieszalnik V=5000l, trójpłaszczowy, izolowany wełną mineralną, z płaszczem grzewczo-chłodzącym wykonanym w technologii kanałów. Polerowany wewnątrz i na zewnątrz na lustro. Króćce wg. normy DIN11864. Zbiornik z włazem rewizyjnym. Dennice elipsoidalne wg. normy 28011. Zbiornik na nogach.

Producent przemysłowych zbiorników ciśnieniowych

PIKO to znany w branży producent przemysłowych zbiorników ciśnieniowych. Na co dzień służą one przedsiębiorstwom różnych branż. Wykonane są z różnego rodzaju stali nierdzewnych m.in. stali austenitycznych 1.4301 (304), 1.4307 (304L), 1.4401 (316), 1.4404 (316L), 1.4541 (312), 1.4571 (316Ti), stali austenityczno-ferrytycznych (duplex) 1.4462. Dzięki temu można w nich przechowywać różnorodne substancje. Produkowane przez nas zbiorniki ciśnieniowe wykorzystywane są w przemyśle:

  • spożywczym, browarniczym i spirytusowym;
  • farmaceutycznym;
  • chemicznym;
  • kosmetycznym.

 

Zbiorniki ciśnieniowe produkcji PIKO uwzględniają wszelkie zapotrzebowania naszych Klientów. Produkujemy zbiorniki ciśnieniowe według przekazanej nam dokumentacji technicznej. Dzięki temu gwarantujemy niezawodne działanie naszych urządzeń. Masz pytania lub wątpliwości? Zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta. Szczegółowo poinformujemy o zakresie naszych usług i sposobie ich realizacji. Szukasz wykonawcy lub podwykonawcy? Zgłoś się do nas! Gwarantujemy wysoką jakość produkcji.